Lauka help,
Preko telefona se ne morem prijaviti.
Vsakič, ko vpišem user + pass mi osveži stran in nisem prijavljen. Uporabljam Chrome na telefonu.
Lauka help,
Preko telefona se ne morem prijaviti.
Vsakič, ko vpišem user + pass mi osveži stran in nisem prijavljen. Uporabljam Chrome na telefonu.
Hm, bom preveril. Čudno sicer, jaz preko telefona nimam težav… ![]()
Jaz doma na PCju ko se prijavim in poačakm redirectanje foruma, me vrne na prvo stran, neprijavljenega. Če pa takoj stisnem da me pošlje na aktivne teme ali nadzorno ploščo ali karkoli, pa ostanem prijavljen.
Taptalk ne deluje več. Na telefonu se mi osvežuje v neskončnost.

![]()
meni zdaj dela ![]()
Spet ne deluje ![]()