Trenutno so moje felne v Sv. Trojici, kjer bodo porihtani robovi.
Nato pa jih moram dat nekam na fino speskat, da se ne poskoduje aluminij in nato srebrno prasno pobarvat (vkljucno z vrhnjim prozornim lakom).
Ve kdo, kje v MB bi to lahko storil?
Trenutno so moje felne v Sv. Trojici, kjer bodo porihtani robovi.
Nato pa jih moram dat nekam na fino speskat, da se ne poskoduje aluminij in nato srebrno prasno pobarvat (vkljucno z vrhnjim prozornim lakom).
Ve kdo, kje v MB bi to lahko storil?
vem za enega v slovenski bistrci, jaz sem bil z njim zadovoljen, ima razlicne granulacije, skratka ce bi jaz dal bi dal njemu, takrat je bil se popoldanska obrt.
ce ne najdes nic v mb se javi pa ti podam podatke …
Meni je že pred približno sedmimi leti platišča za V8 prašno barval Hedl Boris, Celestrina (na koncu Malečnika levo), pa še vedno držijo. ![]()
Sem pa slišal, da sedaj tudi sam peska. Nazadnje je imel GSM: 031-282-620
Srebrno?
Hedlu jaz skos nosim zadeve peskat. Bom ga povprasal. To bi bilo idealno.
Srebrno, dvoslojno (barva + prozirni lak), rezultat viden na vseh slikah mojega V8.
Sem bil danes pri njem, pa je reku da take barve kot so felne nima, pa da se ne spomni da bi ti barval. Ni bil najbolj entuziasticen, da bi se jih lotil. Pravi da je to treba vse rocno posmirglat ipd in da mu ni. ![]()
Sem jih nesel nato peskat v tekol (na fino), pa zmenil sem se , da grejo nato v melje na prasno barvanje.
Sem ti rekel da je to najboljše. Pač zahteva svoj čas
Saj cas ni problem sploh. Sem jih zrihtal. Z rezultatom zelo zadovoljen. Komaj cakam da jih dam na avto.
Ali kater od akterjev, ki prasno barva izvede tudi prasno barvanje v dveh barvah?
https://www.youtube.com/watch?v=zI4dgeWLWeU
https://www.youtube.com/watch?v=AzYJ93U9kdg