Se opravičujem za mojo slabo slovensko-iščejo potnike blatniku in odbijača za 77 Kadett C.
Looking for passenger (right) fender and bumper for 77 Kadett C.
Hvala
Se opravičujem za mojo slabo slovensko-iščejo potnike blatniku in odbijača za 77 Kadett C.
Looking for passenger (right) fender and bumper for 77 Kadett C.
Hvala
Imam jaz oboje.
Koliko ponudiš.
Glede na stanje. Lahko pošljete slike 63a16p@gmail.com~~pobj? Kje se nahajate?
Stanje je odlično nahajam se v lj 040 833 214
Jaz sem iz mesta zdaj. Bom poklical, ko se vrnem v LJ. Ali govorite angleško?
Govorim ni problema pa se iz ljubljane sem se labko enkrat dobimo