K: project car

User avatar
pero27
Posts: 2648
Joined: 16 Jan 2014, 16:50
Avtomobil: BMW e21 315 82', Kadett C 1.2N/S 78', BMW E30 318i 87', Kawa KZ400 82' cafe
Location: Novo mesto
Contact:

Re: K: project car

Post by pero27 » 07 Oct 2014, 19:47

kaj pa če bi pogledal za kakšnim maserati biturbotom?
zadnjič sem ga prvič v živo videl v trstu in je dost širši, kot zgleda na slikah
majka od avta, pa mašina je work of art
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 08 Oct 2014, 00:55

pero27 wrote:kaj pa če bi pogledal za kakšnim maserati biturbotom?
zadnjič sem ga prvič v živo videl v trstu in je dost širši, kot zgleda na slikah
majka od avta, pa mašina je work of art
Maseratiji so mi hudi, nor zvok (večina), pa v tujini se dobi kej za ''normaln'' dnar. Sam ne vem, če upam. :lol: Mašina work of art - ja, kadar dela, kadar se pa odloč ne delat, te pa je*e kot angleščina Alenkico, in to je olmoust ol d tajm. Tko vsaj pravjo, osebno poznam samo enga lastnika Maseratija, je pa tud on povedu prbližno isto zgodbo.

Biturbo coupeji so mi sicer grdi, neproporcionalni mi delujejo, 4-vratne verzije so pa že boljš, ampak jih je manj. No, sej estetika nima glavne besede, tko da to ni spet tak problem.

Majo pa praktično vsi na mobile.de sumljivo mal km...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... IVE&noec=1

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... ORT&noec=1

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... ORT&noec=1

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... ORT&noec=1

Kakšne izkušnje, mnenja? :)
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 08 Oct 2014, 01:02

Bom si pa probu ta teden vzet tud čas, da v živo pogledam, kar sem do zdej našel zanimivga v Slo, tko da lahko par forumašev pričakuje moj klic. :D
Izza računalnika ne bom nč kupu, treba it v akcijo. 8-)
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
nalim
Posts: 359
Joined: 16 Jul 2012, 11:49
Avtomobil: OOOO | \X/ | ⚡

Re: K: project car

Post by nalim » 08 Oct 2014, 14:56

Par let nazaj sem na kratko peljal 4.18v - ne vem, ali je bila oznaka na zadku prava, saj kolikor brskam, naj bi jih bilo narejenih le 77.
Takrat sem imel turbo Twinga in Maserati mu je bil v pogledih kvalitete izdelave in zmogljivosti podrejen, zato ni naredilo klik (na zlate ure pa se ne palim :twisted: ).

Sicer so mi te škatle zelo všeč, kakega starega Ghiblija ali Shamala bi takoj imel, samo ko jih muči kvaliteta izdelave in materialov (dvomim, da se kje da kupiti občutljivejši turbo avto). Primerki ki se prodajajo nimajo zastonj tako malo kilometrov.
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 08 Oct 2014, 19:12

nalim wrote:Sicer so mi te škatle zelo všeč, kakega starega Ghiblija ali Shamala bi takoj imel, samo ko jih muči kvaliteta izdelave in materialov (dvomim, da se kje da kupiti občutljivejši turbo avto). Primerki ki se prodajajo nimajo zastonj tako malo kilometrov.
Tko nekak, ja. :D



Glede na to, da nimam izkušenj z amfibijskimi vozili, a mi zna kdo iz izkušenj povedat, kako je z avti, ki so bli (delno) v vodi? Sprašujem, ker me tista E28 535i matra, pa sam rabim nekoga, da mi potrdi, da je boljš pozabit ta avto... Sej nima kakšne hude elektronike, računalnik je ostal nad vodo, ampak me skrbi že pesek (mulj), ki se bo po mojem non-stop od nekje pojavljal v tem avtu in ki je pitaj boga kam vse prišel takrat. :roll:
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
User avatar
Opelpower
Posts: 1667
Joined: 24 Jan 2011, 12:51
Location: Ljubljana

Re: K: project car

Post by Opelpower » 08 Oct 2014, 19:39

Smradu iz sedežev vem da se še en čas ne losaš :lol:
Image
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 08 Oct 2014, 23:10

Opelpower wrote:Smradu iz sedežev vem da se še en čas ne losaš :lol:
V avtu so navadni usnjeni zici iz E34, tko da bi jih ob nakupu itak zamenju za Recarote... :)
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: K: project car

Post by croma_man » 08 Oct 2014, 23:21

na tvojem mestu nebi tega počel, ni prvič da mu je avte zalil, tud ne deluje blagodejno da stojijo 10-15 let na travi...moje mnenje.
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 09 Oct 2014, 12:51

croma_man wrote:na tvojem mestu nebi tega počel, ni prvič da mu je avte zalil, tud ne deluje blagodejno da stojijo 10-15 let na travi...moje mnenje.
Image
Že dolg mam željo po projektu z E28, 535i je že v osnovi zanimiv, relativno redek avto, zato sploh še razmišljam o tem, ampak bom počas opustu to idejo...



Safrane biturbo ni lih oldschool avto, drugač je pa kul stroj, hud sleeper :twisted: , čeprov konkretno tega izda zvok... :D
Drugač se je pa potencialnim kandidatom dans pridružu še Mitsubishi starion. :)
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
User avatar
Hoonigan
Posts: 78
Joined: 28 Aug 2014, 20:41
Avtomobil: 3x BMW; E30 for sale

Re: K: project car

Post by Hoonigan » 09 Oct 2014, 14:01

Še en BMW, ki je že zlo dolg na wishlisti... Prva 6ka, E24. Tale zgleda po slikah zlo zdrav, sploh glede na ceno...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... ORT&noec=1
Hoonigan, noun: a person who participates in any type of reckless driving, including - but not limited to - drifting, drag racing, and burnouts.
Post Reply