Ljudje ki lahko...

Post Reply
User avatar
opelsime
Posts: 255
Joined: 31 Mar 2012, 07:09

Ljudje ki lahko...

Post by opelsime » 06 Nov 2012, 01:20

To temo odpiram v pomoc sebi ter vsem ostalim, ki naletijo na probleme. Zbirajo naj se naslovi... ljudi, ki znajo pomagat pri homologaciji, uvozu, nabavi delov, spediterji, slovenski delovci v tujini ter vsi ostali, ki lahko pripomorejo k dobavi katerega od delov, ki ga potrebujemo za svoje projekte.
Hvala za pomoc ter lahko noc.
User avatar
FR Wolf
Posts: 685
Joined: 10 Sep 2012, 19:46
Avtomobil: G7, bavarian bomber

Re: Ljudje ki lahko...

Post by FR Wolf » 21 Nov 2012, 19:29

Za homologacijo boš zelo težko našel koga, te imajo po novem bolj pod nadzorom kot Jankoviča.
Glede homologacije lahko svetujem samo da stvar ki ni orignilan da jo komisar napiše da je bila dodana v času ko je bil avto nov...
Največkrat pri homologaciji gledajo motor, šasijo in gume. Če se vse to ujema ni panike.
Alpinas were always posh hot rods!
User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: Ljudje ki lahko...

Post by TomLooway » 21 Nov 2012, 20:58

FR Wolf wrote:Za homologacijo boš zelo težko našel koga, te imajo po novem bolj pod nadzorom kot Jankoviča.
Glede homologacije lahko svetujem samo da stvar ki ni orignilan da jo komisar napiše da je bila dodana v času ko je bil avto nov...
Največkrat pri homologaciji gledajo motor, šasijo in gume. Če se vse to ujema ni panike.

čisto tako... kje na kadetu piše kake gume ma lahko? ker homolomo kartončka itaq nimam.
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
User avatar
kookie
Posts: 121
Joined: 26 Jan 2011, 18:35
Avtomobil: 1976 Opel Kadett C Limo 1.2N

Re: Ljudje ki lahko...

Post by kookie » 21 Nov 2012, 22:41

Jst mam na notranji strani voznikovih vrat še original nalepko z dimenzijami in predpisanim tlakom v gumah. Ampak zdele iz glave ne vem, katere dimenzije imam vse napisane. Prepričan sem samo za 12" :D
User avatar
FR Wolf
Posts: 685
Joined: 10 Sep 2012, 19:46
Avtomobil: G7, bavarian bomber

Re: Ljudje ki lahko...

Post by FR Wolf » 22 Nov 2012, 14:30

TomLooway wrote:
FR Wolf wrote:Za homologacijo boš zelo težko našel koga, te imajo po novem bolj pod nadzorom kot Jankoviča.
Glede homologacije lahko svetujem samo da stvar ki ni orignilan da jo komisar napiše da je bila dodana v času ko je bil avto nov...
Največkrat pri homologaciji gledajo motor, šasijo in gume. Če se vse to ujema ni panike.

čisto tako... kje na kadetu piše kake gume ma lahko? ker homolomo kartončka itaq nimam.
Jaz sem pri homologaciji poslal pdf fotmat dimenzij gum, ki so mi jih poslali iz bmw arhiva.
kako je pri oplih nevem...
Alpinas were always posh hot rods!
Post Reply