Stonecat is on the forum!

Post Reply
stonecat
Posts: 5
Joined: 08 Oct 2012, 14:08
Avtomobil: Wheeler PRO 500
Location: Trbolvlje

Stonecat is on the forum!

Post by stonecat » 09 Oct 2012, 16:21

Lep pozdrav! :)

Moje ime je Nik. Rodil sem se daljnega 13.10.2000, kar pomeni, da sem star 11 let (v soboto bom 12 ;) ). Že vse življenje stanujem v stolpnici. Nahajam se na pol poti med Celjem in Ljubljano, v sredini Zasavja, v Trbolvjah. Tega mesta marsikdo ne pozna, saj je na pogled "majhno", a je vbistvu 9.največje v sloveniji (http://kraji.eu/thematic_page/najvecja_ ... venija/slo).

No, interesov imam kar nekaj, a že od rojstva me je najbolj zanimal avtomobilizem. Medtem, ko so se drugi igrali z ropotuljicami in podobnim, sem jaz že imel nekaj avtomobilčkov, motorjev...skratka bolj ko sem odraščal, bolj me je to področje zanimalo. Poleg tega imam rad tudi računalništvo, s tem se zadnje čase najbolj ukvarjam, vsaj odkar sem kupil laptop-a, zanimajo pa me tudi mobiteli, oz. opracijski sistemi, kot so android, symbian, iOS...sem pa tudi zbiralec maket, predvsem die-castov v vseh merili, od 1:18 do 1:72 in najbolj v ponos so mi trije rdeči Ferreri-ji 1:24, stari okoli 25-30 let, dobil pa sem jih od babice, kjer so ležali 10 let, odkar smo se preselili v stanovanje, kjer živimo sedaj. Poleg te

Kar se tiče trenutnega avtomobilizma, smo bol Opel park. Lastimo si družinsko Opel Vectra C Caravan 1.9 CdTi Elegance l.2007 in očetova službena Opel Zafira B 1.9 CdTi Essentia l.2004. Jaz sem pa drugače stoprocentni Audi freak. ;)

Od izobrazbe imam 3 lete vrtca in 6 razredov osnovne šole. Plani za naprej so srednja računalniška šola, dalje pa še nisem razmišljal. Drugače imam pa v planu še šparati za izpit B kategorije in nek pošten avto. Sicer pa me od nekdaj privlačijo oldiji (razlog registracije na forum), dirkalna vozil (fotr imel 3, enega Yugota z zeleno Porsche barvo, ter 2 Astri GSi, pri zadnji sem bil celo zraven, ko se je prodala, in sta jo prišla 2 Nizozemca iskati :cry: ). Pa da ne zabluzim preveč, vplanu je tudi dobiti dobre ocene v šoli itd, ker bi bil rad v življenju čimbolj uspešen. Bom pa tudi redno popravljal napake v svojih postih, :lol:

Naj za konec povem, da sem forum odkril komaj včeraj, in se nad njim navdušil, sploh nekaj projetkov je fantastičnih. Če bo šlo tako naprej, se bo stanje oldijev v SLO močno izboljšalo, zato želim čim več uspeha.

:arrow: Lep pozdrav, Stonecat!
Opel Vectra C 1.9 CdTi Elegance l.2007
Opel Zafira B 1.9 CdTi Essentia l.2004

contact me on nik.kostajnsek@hotmail.com
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Stonecat is on the forum!

Post by Anzee » 09 Oct 2012, 19:23

Yo nik, pozdravljen na forumu!

Itak, spremljaj dogajanje pa kmalu kaksno svojo masino zrihtat! :) Ce pa vidis kaksnega zanimivega oldija po zasavju pa nalimaj slikco! 8-)
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: Stonecat is on the forum!

Post by DS71 » 09 Oct 2012, 22:27

pazi da ne zboliš za to našo boleznijo ker povratka ni .. ipak si še mlad in imaš cajt da prešaltaš na žogo npr. :lol:

welcome on board ;)
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
Waxxx
Posts: 589
Joined: 30 Aug 2012, 11:27
Avtomobil: 1977 Opel Kadett C 1.2N, 1980 Zastava 101 Confort, 2011 BMW 318d Touring
Location: Ponikva pri Žalcu
Contact:

Re: Stonecat is on the forum!

Post by Waxxx » 10 Oct 2012, 06:57

Zanimivo, 12 letnik z izrazoslovjem in slovnico, kot je marsikater 30 letnik ne premore. ;) Le ostani na tej poti!

Pa srečno!
User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: Stonecat is on the forum!

Post by TomLooway » 10 Oct 2012, 10:54

Waxxx wrote:Zanimivo, 12 letnik z izrazoslovjem in slovnico, kot je marsikater 30 letnik ne premore. ;) Le ostani na tej poti!

Pa srečno!
točno to sem tel napisat, da po pisanju ne deluje tako mlad... dobrodošel!
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
stonecat
Posts: 5
Joined: 08 Oct 2012, 14:08
Avtomobil: Wheeler PRO 500
Location: Trbolvlje

Re: Stonecat is on the forum!

Post by stonecat » 10 Oct 2012, 19:27

No, najprej hvala za pohvale! :)

Glede mašin bo treba še ene 5-6 let počakat, razen če mi daš denar za kazni. Slike niso problem, bom poskusil kaj najti. Jah glede bolezni pa iščem kakšne antibiotike, baje hi-tech fancy avtomobili kar pomagajo. :D Glede slovnice imam pa itak že vse razrede 5. Sem pa mlad, ja! :lol:

Lep pozdrav!
Opel Vectra C 1.9 CdTi Elegance l.2007
Opel Zafira B 1.9 CdTi Essentia l.2004

contact me on nik.kostajnsek@hotmail.com
stonecat
Posts: 5
Joined: 08 Oct 2012, 14:08
Avtomobil: Wheeler PRO 500
Location: Trbolvlje

Re: Stonecat is on the forum!

Post by stonecat » 13 Oct 2012, 22:00

Whooooho! :D

Prejle ob cca. 19:45 sempraznoval 12. rojstni dan! :o Občutki :arrow: Nič drugače kot prej! :lol:

LP!
Opel Vectra C 1.9 CdTi Elegance l.2007
Opel Zafira B 1.9 CdTi Essentia l.2004

contact me on nik.kostajnsek@hotmail.com
Post Reply