Opel Kadett C srečanje - članek za SiOL.net

jagyboy71
Posts: 4
Joined: 12 Dec 2012, 17:56
Avtomobil: Opel kadett c, Opel rekord c coupe
Location: Šmartno Savinjska d.

Re: Opel Kadett C srečanje - članek za SiOL.net

Post by jagyboy71 » 27 Mar 2015, 19:12

Bom probal pregovorit mojo ženo ,da me pelje na izlet z njenim C kadettom , če ne pa pridem z rekordom C coupe.
Prosim sporoči termin in mesto srečanja.
User avatar
kookie
Posts: 121
Joined: 26 Jan 2011, 18:35
Avtomobil: 1976 Opel Kadett C Limo 1.2N

Re: Opel Kadett C srečanje - članek za SiOL.net

Post by kookie » 03 Apr 2015, 20:01

Živjo, dobil sem več informacij glede omenjene zadeve:

Najprej se morm opravičit, sem narobe razumel in sem mislil, da gre samo za Kadett C vozila. 'Nastopajo' lahko vsa opel vozila, ampak načeloma ne več kot 5, da bo vse pod kontrolo. Torej tudi Mante, Ascone, Rekordi...

Potrebujejo 5 voznikov s starimi Opli (5 je optimalno zato, da bi lahko predstavili tudi voznike). Zbor je v LJ, snemala bi se vožnja do Rakitne (verjetno vsaj 2x gor), na vrhu bi posneli intervjuje, statike in detajle avta, potem pa še povratek ali na stran Cerknice in proti Ljubljani ali pa kar nazaj dol z Rakitne proti Igu.

Točna zgodba bo znana na kraju zbora, verjetno bo potrebno kakšna prilagoditev (odvisno od prometa itd).

Trenutno sem naštel 7 Kadettov, mogoče bi sedla še kakšna Manta (Anzee?), da malo razbijemo monotonost (ker sem zajebal z prvimi navodili :evil: )

Dejmo se zmenit za datum, najbolje bi bilo v aprilu, ko trasa še ni tako obljudena. Kaj pravte?
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Opel Kadett C srečanje - članek za SiOL.net

Post by Anzee » 03 Apr 2015, 23:03

Jz sm za :) dolocmo kdaj, sam jz naceloma raj nebi cez vikende ker mam razmeroma zasedene :)
Post Reply