K.A.W. podvozje

User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

K.A.W. podvozje

Post by Fleko » 03 Sep 2014, 19:25

Živjo,

nekaj forumov sem že prebral/preletel za to firmo, vendar imajo skoraj vsi izkušnje samo z vzmetmi. Za vzmeti sem našel nekaj pozitivnih komentarjev. Mene zanima kako je še z njihovimi amortizerji (če so sploh njihovi).

Sepravi sam se zanimam za PLUSKIT fedri+amortizerji.

P.S. ne mi prilepit linkov nemških forumov ker jih znam tudi sam najdet, samo kaj ko si z njimi nemorem nič pomagati :lol: (beri nezam nemško - google translate je pa tako obupen, sploh pri bolj tehničnih besedah, da več skoraj zastopim če berem izvirno besedilo)

L.p.
Get low, no matter how
User avatar
$küll
Posts: 1214
Joined: 04 Jul 2012, 14:49
Avtomobil: Audi Quattro
Location: Koper

Re: K.A.W. podvozje

Post by $küll » 03 Sep 2014, 19:53

malo pretrdi so, če se hočeš lepo peljat, šparaj celo zimo in kupi bilstein, ki so s KAW fedri res odlični za konfort...
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: K.A.W. podvozje

Post by DS71 » 03 Sep 2014, 20:24

jaz sem imel na mercedesu c123 njihov komplet ..kar se tiče trdote je bilo ok,sam spredaj mi ga je tolko vrglo dol,da je bil nevozen in sem moral kupit druge fedre :lol:

Zgleda da je pri njih malo loterija kaj dobiš ..mogoče celo trofneš pravo kombinacijo .. če se ne motim so bili kiti za kadetta c celo z koni amortizerji

Drgač se pa strinjam Z Rokom ..Bilstein uber alles ..še posebej če kupiš kaj več kot B4
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: K.A.W. podvozje

Post by Fleko » 03 Sep 2014, 20:30

A si imel od KAW amortizerje?
Ali so že fedri pretrdi?

Zanimam se zato, ker ima ta firma idealno ''nižino''
Rezal pa res nebi fedrou. Razen če prestavim šalčko.
Get low, no matter how
User avatar
$küll
Posts: 1214
Joined: 04 Jul 2012, 14:49
Avtomobil: Audi Quattro
Location: Koper

Re: K.A.W. podvozje

Post by $küll » 03 Sep 2014, 20:52

na treh avtih sem imel kaw fedre, in so res super. na enemu imam zdej plus kit, in so pretrdi. fedri so u nulo.

nabavi kaw fedre in ene drugi boljše amortizerje, najraje bilstein b8...

sem imel tudi kaw fedre in bilstein b8 amortizerje in je bla ta kombinacija fantazija...
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: K.A.W. podvozje

Post by Fleko » 03 Sep 2014, 21:01

Bilstein je bil že prvotno mišljen, predno sem našel KAW firmo. Samo ne b8 ampak b6.

Skull katere višine/nižine fedrou si pa vzel?
Get low, no matter how
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: K.A.W. podvozje

Post by DS71 » 03 Sep 2014, 21:48

jaz sem imel cel kit njihov ..bli so neki srebrni amortizerji..če se spomnem celo brez oznak oz so mogoče imeli eno kaw nalepko gor ..kaj je bilo nimam pojma
Glede višine sem jim nekaj težil,ampak so mi neke bale prodajali .. mogoče so bili fedri konstruirani za 4 cilinderca,čeprav je blo v specifikaciji da so tudi za 6 cyl .. potem sem kupil še ene krajše fedre od neke druge firme in zamenjal samo spredaj
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: K.A.W. podvozje

Post by Fleko » 03 Sep 2014, 22:39

To tudi mene moti, za moj avto so isti fedri za 4cilindrca, za junior six in za big six. Ze sam med m20 in m30 motorjem je mensedi 40-50kg. Nic bomo bilsteine narocl pa pomoje te fedre. A je b8 amortizer krajsi kot b6? Slucajno kdo ve toliko da lahko malo hoda dobim ker po bump stopih nebi vozu. Rad bi vzmetno nogo krajsal da se pridobi na hodu. Amortizerja sem kontaktiral in nocjo slisat da bi auto nizal za vec kot 4cm.

Sej bi se en dan oglasil pri njih ker po telefonu razlozit kaj hocm zlo tesko ker ima takoj v glavi da bi samo fedre gor dou in to je to, samo majo tako bedn delovni cas da mi se ni ratal jih obiskat.
Get low, no matter how
dennis18
Posts: 418
Joined: 02 Dec 2010, 17:14
Avtomobil: Opel Kadett C

Re: K.A.W. podvozje

Post by dennis18 » 04 Sep 2014, 06:43

Fleko wrote:To tudi mene moti, za moj avto so isti fedri za 4cilindrca, za junior six in za big six. Ze sam med m20 in m30 motorjem je mensedi 40-50kg. Nic bomo bilsteine narocl pa pomoje te fedre. A je b8 amortizer krajsi kot b6? Slucajno kdo ve toliko da lahko malo hoda dobim ker po bump stopih nebi vozu. Rad bi vzmetno nogo krajsal da se pridobi na hodu. Amortizerja sem kontaktiral in nocjo slisat da bi auto nizal za vec kot 4cm.

Sej bi se en dan oglasil pri njih ker po telefonu razlozit kaj hocm zlo tesko ker ima takoj v glavi da bi samo fedre gor dou in to je to, samo majo tako bedn delovni cas da mi se ni ratal jih obiskat.
Za amortizerja to ni res.... idi lepo do njih, pa jim samo povej koliko bi rad imel dolgo amortizerje in ti jih bodo naredili.
Powered by M.K.
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: K.A.W. podvozje

Post by Fleko » 04 Sep 2014, 08:07

Sej pravim, da se po telefonu nismo najbolje razumeli, zato se bom en dan oglasil.
Get low, no matter how
Post Reply