TRACKDAY Raceland

User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: TRACKDAY Raceland

Post by Fleko » 13 Oct 2014, 09:23

Kdaj boste kaj dol?
Get low, no matter how
DulE30
Posts: 309
Joined: 26 Jul 2013, 21:53
Avtomobil: Bmw e30(m10b20)/t3 camper

Re: TRACKDAY Raceland

Post by DulE30 » 13 Oct 2014, 10:29

Fleko wrote:Kdaj boste kaj dol?
Lahko bi se celo zmenil za skupinski štart iz Lj...
dennis18
Posts: 418
Joined: 02 Dec 2010, 17:14
Avtomobil: Opel Kadett C

Re: TRACKDAY Raceland

Post by dennis18 » 13 Oct 2014, 21:14

V petek je slabo vreme napovedano...

Se prestavi ali je event v vsakem vremenu?
Powered by M.K.
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: TRACKDAY Raceland

Post by Fleko » 13 Oct 2014, 22:28

Bo pač malo bolj napošrek šlo. :lol:
Get low, no matter how
pero
Posts: 429
Joined: 17 Oct 2012, 08:07
Avtomobil: Celica T16 Coupe

Re: TRACKDAY Raceland

Post by pero » 14 Oct 2014, 13:10

Po tretji naj ne bi blo več dežja... Tko da tisti, ki bi driftal... bodite dovolj zgodaj. :D
User avatar
Sendi
Posts: 216
Joined: 25 Jan 2011, 21:20

Re: TRACKDAY Raceland

Post by Sendi » 14 Oct 2014, 21:58

Jaz pridem v vsakem vremenu!!
User avatar
Sendi
Posts: 216
Joined: 25 Jan 2011, 21:20

Re: TRACKDAY Raceland

Post by Sendi » 14 Oct 2014, 22:19

Bedno uprašanje: je čelada obvezna?
User avatar
papi
Posts: 2184
Joined: 18 Oct 2010, 23:13
Avtomobil: Opel Kadett C 2.0 Turbo, BMW E28 1.8i, Vw T3 caravelle 1.9 TDI,

Re: TRACKDAY Raceland

Post by papi » 14 Oct 2014, 23:18

Sendi wrote:Bedno uprašanje: je čelada obvezna?
To vprašanje je zelo na mestu, niti slučajno bedno!
Mene tudi zanima, organizator je drugi in pravila verjetno tudi...
kmetek
Posts: 551
Joined: 06 Aug 2012, 17:30
Avtomobil: trije prenovi za Oldschool forum

Re: TRACKDAY Raceland

Post by kmetek » 14 Oct 2014, 23:37

Čelado imej zaradi sebe, ne organizatorja. Nova OMP Star je s poštnino vred slabih 60€, če toliko ni vredna glava, pol pač iz podstrešja potegni neko prastaro smučarsko in to je to ;)
pero
Posts: 429
Joined: 17 Oct 2012, 08:07
Avtomobil: Celica T16 Coupe

Re: TRACKDAY Raceland

Post by pero » 15 Oct 2014, 09:18

Živjo,

še nekaj napotkov za sobotni trackday:

Vsak pred vstopom na dirkališče podpiše izjavo, ki je spodaj in plača prijavnino. Prosimo, da natančno prebereš priloženo izjavo, da ne bo nesporazumov in da smo vsi seznanjeni s pravili na in ob progi.

S pravili mora biti seznanjen VSAK, ki bo vozil, ne le lastnik avtomobila,zato mora vsak izjavo tudi podpisati. Ob podpisu izjave naj bodo torej zraven tudi spremljevalci, ki bodo s tvojim vozilom vozili po pisti. Prijavnino pa se plača na vozilo ne na voznika.

Tisti, ki ste se prijavili prek maila, boste itak še na mail dobil. ;)

Za dodatna vprašanja sem seveda na voljo.

I Z J A V A

RACELAND, KRŠKO, 17. 10. 2014

Spodaj podpisani izjavljam, da poznam in razumem vse nevarnosti in rizike, ki se mi morebiti

lahko pripetijo na dirkališču Raceland Krško (na progi, kot tudi v boksih). Izjavljam, da sem

seznanjen, da gre za neuradni dogodek in da se na dirkališču vozim v lastni režiji in na lastno

odgovornost ter da avtomobilsko zavarovanje na dirkališču ne velja.

Obvezujem se, da bom v času moje prisotnosti na dirkališču Raceland spoštoval in izvajal

navodila osebja ter upravnika dirkališča. Izjavljam, da sem seznanjen s pravili ravnanja tako

na progi kot tudi v boksih*. V kolikor bi kršil ta navodila in bi s tem spravljal v nevarnost sebe,

kakor tudi druge prisotne, me osebje ali upravitelj lahko brezpogojno, brez nadomestila, odstrani z

dirkališča, poravnati pa moram tudi morebitno povzročeno škodo.

Pooblaščam ostale prisotne, da v slučaju nesreče in poškodbe v času moje prisotnosti, po svoji

najboljši volji in vesti organizirajo oskrbo poškodbe, reševanje in prevoz do potrebne zdravstvene

ustanove. Vse nastale stroške bom kril iz obstoječih lastnih zavarovanj in z lastnimi sredstvi.

Izjavljam, da v slučaju nesreče, v nobenem primeru tako jaz, kakor tudi moji pravni nasledniki, ne

bomo imeli nobenih materialnih in drugih odškodninskih zahtev do organizatorja ali upravljalca

dirkališča ali od prisotnih ostalih oseb. Vso morebitno škodo (materialno in nematerialno), ki bi

jo povzročil, bom kril iz lastnih sredstev in zavarovanj. Za morebitno povzročeno škodo sem

• Neposredno dirkanje med udeleženci na progi, nevarno prehitevanje ali kakršnokoli drugačno

ogrožanje ostalih udeležencev na progi je prepovedano!

• Vožnjo je potrebno prilagoditi situacijam na progi, svojim zmožnostim in zmožnostim vozila ter

pri tem upoštevati zmožnosti ostali udeležencev na progi.

• Vsi udeleženci (vozniki in sovozniki) morajo v avtomobilih biti pripeti z varnostnim pasom,

zaželjena pa je tudi uporaba čelade (neuporaba čelade na lastno odgovornost!).

• Sprednja stekla morajo biti med vožnjo na progi zaprta.

• Alkohol je PREPOVEDAN! Meja za voznika in sovoznika je 0,00! Pridržujemo si pravico

opravljanja alkotestov pred vsakim vstopom na dirkališče.

• Če je za vami hitrejši avtomobil se mu umaknite izven idealne linije in mu signalizirajte z vsemi

štirimi smernimi utripalkami, da se mu umikate. Počakajte da vas prehiti in nadaljujte z vožnjo.

• Če je pred vami počasnejši avtomobil, počakajte, da se vam ustrezno umakne ter ga prehitite

• V primeru okvare se je potrebno takoj umakniti na varno mesto ter vklopiti vse štiri smerne

• Hitrost vožnje v boksih je treba prilagoditi na hitrost pešca. Kakršnokoli divjanje, kurjenje gum

ipd. bo vodilo do takojšnje izključitve voznika iz dogodka.

• V primeru da se vam karkoli razlije TAKOJ obvestite organizatorja, da se madež sanira čim

• Pri dvigovanju vozila je obvezna uporaba trde podlage za podlogo dvigalke, da se ne poškoduje

• Odlaganje jedkih derivatov (bencin, olje,...) v smeti je PREPOVEDANO.

• Dolivanje bencina se izvaja samo na zaščitenih tleh.
Post Reply