Nov slovenski avtomobilistični forum

technic450
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2013, 20:50

Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by technic450 » 01 Apr 2013, 21:23

Pozdravljeni!

Vse ki radi forumirate in vas zanimajo avtomobili ali pa vas avti samo bežno zanimajo vabim na povsem nov slovenski avtomobilistični forum, kjer najdete tudi novice iz sveta avtomobilizma.

Naslov spletne strani je avtoforum.net

Na strani ob otvoritvi poteka tudi nagradna igra, v kateri lahko sodelujete vsi in se potegujete za lepe nagradne.

Vabljeni :)

P.S. adminom in moderatorjem: če sem z objavo te teme kršil pravila se vam iskreno opravičujem in jo seveda lahko takoj izbrišete, na PS pa mi pošljite ceno za tako objavo na forumu, v kolikor to opcijo ponujate.
User avatar
The Stev
Posts: 76
Joined: 12 Feb 2013, 22:31
Location: Markovec

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by The Stev » 02 Apr 2013, 09:32

nov forum....za tiste ki jih bežno zanimajo avtomobili.

perfekten recep za eno sr***e od foruma.

sorry.
User avatar
papi
Posts: 2187
Joined: 18 Oct 2010, 23:13
Avtomobil: Opel Kadett C 2.0 Turbo, BMW E28 1.8i, Vw T3 caravelle 1.9 TDI,

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by papi » 02 Apr 2013, 10:15

Haaa, spet bo blo 100 postou ko bo en nov spojlerček namontiran ;)
Ko pa nekdo naredi en projekt zaprou vse tiho, noben ne ve kaj bi reku :lol:
User avatar
JureK
Posts: 588
Joined: 25 Sep 2012, 12:44
Avtomobil: VW T3

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by JureK » 02 Apr 2013, 10:40

Sem mal preletel tale forum..... Edino kar mi je bilo zanimivo je tema o obnovi Tomos APN 4 :D
.
.
...no, pa tonetov golf definitivno izstopa in je skor predober za ta forum :D
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by croma_man » 02 Apr 2013, 10:52

papi wrote:Haaa, spet bo blo 100 postou ko bo en nov spojlerček namontiran ;)
Ko pa nekdo naredi en projekt zaprou vse tiho, noben ne ve kaj bi reku :lol:
se mi zdi oldschool forum še najbolj "tehnični" kjer se dejansko kaj dela na avtih.

avtomobilizem.com je praktično umrl, so gor samo poklicni študenti z maminimi kiami,...tole mi pa tud deluje kot še en portal zmešan skup na hitro in 90% copy pašteta drugih portalov.
User avatar
benz220d
Posts: 317
Joined: 27 Jul 2011, 10:53
Location: Dežela piva in cvetja

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by benz220d » 02 Apr 2013, 11:08

jp namen je dobit čimveč članov, potem pa oddajat oglasni prostor :P taki forumi pa nimajo nobene duše in ponavadi hitro zamrejo...

drugače pa od novih stvari rad pogleam na http://avtonasveti.com/

se mi zdi da npr. pred nakupom rabljenega avta dobiš tam še največ uporabnih nasvetov....

ista reklama je na vseh avto forumih :roll:
Luža pod starim mercedesom? Nič hudega, to je švic od konjev!!!!
User avatar
Waxxx
Posts: 589
Joined: 30 Aug 2012, 11:27
Avtomobil: 1977 Opel Kadett C 1.2N, 1980 Zastava 101 Confort, 2011 BMW 318d Touring
Location: Ponikva pri Žalcu
Contact:

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by Waxxx » 02 Apr 2013, 11:12

croma_man wrote:se mi zdi oldschool forum še najbolj "tehnični" kjer se dejansko kaj dela na avtih.
A se ti ne zdi, da je tu repertoar avtomobilov tak, da potrebujejo največ dela in nege? :lol: Moram te mal za-j! :P

Drugač pa ja... Že tu težko sledim vsem avtomobilom, pa so mi vsi zanimivi... In bolj kot je forum splošen, manj je uporaben. Žal.
User avatar
L4UK0
Posts: 3073
Joined: 18 Oct 2010, 22:06
Avtomobil: 1972 Datsun Fairlady Z
Location: Ljubljana
Contact:

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by L4UK0 » 02 Apr 2013, 14:49

Jah, žalsotno je ko postane namen foruma le cekinčke od reklam nabirat :cry: Ker tega ne maramo, bo tukaj add-free še nekaj časa 8-)

Drugače pa...še en solatni forum, ko bom imel par minut časa skočim gor in naredim malo reklame za oldschool-slo...potem smo si pa bot ;)

Lp
Image
technic450
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2013, 20:50

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by technic450 » 02 Apr 2013, 15:23

Seveda imate pravico do svojega mnenja, nam je sicer forum namen razvijati na nivoju. Namen ustanovitve pa je bil ta, da nimamo v Sloveniji samo enega takega splošnega avtomobilističnega foruma - avtomobilizem.com, ki seveda ima to prednost da je tu že od zmeraj, vendar vsem ne ustreza, sploh zadnje čase.

Stran ni nobena copy-pašteta (če smo že pri temu, ta oldschool-slo je en popolnoma nespremenjen phpbb style - kar sicer ni nič narobe, da ne boste narobe razumeli :) ), izdelovanje (skupaj z iskanjem domene, katera je premium, saj ima enak pomen za 400 milijonov ljudi) je trajala nekaj mesecev, barve in forum pa so narejeni za čimboljšo uporabniško izkušnjo. Postavitev pa je klasičen portal s forumom, tukaj nimamo kaj veliko čarati. Želja po nudejnju oglaševalskega prostora je dolgoročna (mislite, da pisanje člankov, izdelava in vzdrževanje strani, gostovanje s svojim strežnikom, itd ... je zastonj?), stran je trenutno pisana na fizično osebo, tako da to zaenkrat sploh ni mogoče.

Objavo na večino forumih (če je cena primerna), sem pa bil pripravljen plačati - tistim, ki so me seveda kontaktirali, ali pa sem jim tudi jaz dovolil objavo na avtoforum.net - seveda lahko tudi vi objavite vašo stran tam. Poleg tega lahko brezplačno na strani objavite svoje storitve vsi tisti, ki se ukvarjate s panogami v povezavi z avtomobilizmom.

LP, Tadej
Anzee
Posts: 1991
Joined: 18 Oct 2010, 23:49
Avtomobil: Opel Manta A | Opel Manta B | Opel Monza A1 | VW T3 Doka
Location: Ljubljana - Siska
Contact:

Re: Nov slovenski avtomobilistični forum

Post by Anzee » 02 Apr 2013, 15:49

No sej stran je cist kul. Pac verjetno za tistega, ki ga zanimajo tudi navadni avtomobili in mu avtomobilizem.com ni vsec (kot recimo meni) je cisto ok. Upam da vam rata dobit dost uporabnikov! 8-)
Post Reply