Prodaja kosov preko E-bay

User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: prodaja kosov preko e-bay

Post by croma_man » 28 Feb 2016, 23:30

piko...

Image

če bi blo to vse res, bi jst mogu bit že 3x zaprt :lol: :lol: :lol:
User avatar
piko
Posts: 128
Joined: 08 Jan 2016, 22:25
Avtomobil: vw scirocco, mercedes

Re: prodaja kosov preko e-bay

Post by piko » 29 Feb 2016, 00:47

croma_man wrote:piko...

Image

če bi blo to vse res, bi jst mogu bit že 3x zaprt :lol: :lol: :lol:
Ne vem kolk prodas in kake transakcije delas, jaz sem imel resne težave. Pač mal vecje vsote... Tolk velike, da jih nočem ponovit. Pač je bilo super leto za prodajo, zdaj pa raje na več uporabniških imen in računov delam.

Ko imaš blokiran račun ni več zanimivo.
User avatar
pero27
Posts: 2630
Joined: 16 Jan 2014, 16:50
Avtomobil: BMW e21 315 82', Kadett C 1.2N/S 78', BMW E30 318i 87', Kawa KZ400 82' cafe
Location: Novo mesto
Contact:

Re: prodaja kosov preko e-bay

Post by pero27 » 29 Feb 2016, 10:21

piko wrote:
pero27 wrote:Kreditna ni pogoj, zadost je debetna Visa Electron (za njo ne rabiš met polnoletnosti, zaposlitve itd.) Včasih so jo meli samo pri Abanki in Banki Koper, zdaj slišim da so se menda tudi že pri NLB zmigali (par let nazaj niti slišat niso hotl o kakšni visi electron).
na .de je bil pogoj Masterkard, če je pa še, pa ne vem. Pa za paypal vem, da sem ga rabil met. je pa blo kar nekaj let nazaj.
Ni že nekaj časa več pogoj; tako za ebay.de (nevem kaj bi mel sploh ebay veze z tvojo kartico) kot za paypal je dovolj debetna (recimo Visa Electron)
Uglavnem jst mam vsesortne ebay in paypal račune pa nimam niti ene kreditne kartice - tud za firmo mamo paypal in ebay račun in gre par 100k letno čez - vse preko Vise Electron....

Drugače Elon Musk (največji človek našega časa IMHO) Je BIL eden od soustanoviteljev Paypala, kasneje ga je prodal, zdaj ima pa SpaceX in Teslo (in SolarCity)
Drugače Peter Thiel (ki ga pomoje misliš, ker je tud med soustanovitelji Paypala) nima pa nič veze z Teslo in SpaceXom.
https://fleximize.com/paypal-mafia/
malinuc
Posts: 185
Joined: 07 Nov 2015, 10:17
Avtomobil: mb 190e 2.6

Re: prodaja kosov preko e-bay

Post by malinuc » 29 Feb 2016, 14:59

Hvala vam za te odgovore!

Stvar je v tem da imam nekaj kosov za mercedes 190, kateri pri nas ne grejo v promet, v tujini pa kot občasno pregledujem e-bay, se stvari prodajo, oziroma jih ni več gor. Škoda se mi jih zdi za v smeti, ker so lepi kosi (notranjost), nekatere stvari pa so nove tudi precej zasoljene cene.

Imam že to predplačilno viso na banki koper, tako da se moram samo še registrirat in potem objavit te oglase.

Hvala vam za odgovore!
Post Reply