Uradna "Vse bomo kupli" tema

TommyGun
Posts: 74
Joined: 14 May 2013, 23:12
Location: Dunaj

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by TommyGun » 11 Oct 2015, 01:36

Nek rumen apecar oltaimler se prodaja na avtonetu, če ste ga mogoče spregledali
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 11 Oct 2015, 17:49

Zima se bliža nam pa primankuje strehe ... skoraj bi raje kaj prodali kot pa kupli, če koga zanima katerokoli od vozil lahko na PM ;) ... če ima kdo strehe za 2-3 avte v okolici MB pa tudi(finančno razumno seveda :D )!
O Anja .. o tebi se mi sanja.
mico
Posts: 186
Joined: 01 Oct 2015, 15:34
Avtomobil: Opel Kadett 1979
Location: Ruše

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by mico » 11 Oct 2015, 17:55

Cox wrote:Zima se bliža nam pa primankuje strehe ... skoraj bi raje kaj prodali kot pa kupli, če koga zanima katerokoli od vozil lahko na PM ;) ... če ima kdo strehe za 2-3 avte v okolici MB pa tudi(finančno razumno seveda :D )!

malo napiši cene.. kolko hočeš za kirega??? 8-)
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 11 Oct 2015, 18:10

Ma cene so relativne in varirajo :lol: ce koga kak posamezni avto zanima se bo ze oglasil na privat.
O Anja .. o tebi se mi sanja.
mico
Posts: 186
Joined: 01 Oct 2015, 15:34
Avtomobil: Opel Kadett 1979
Location: Ruše

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by mico » 11 Oct 2015, 18:23

Cox wrote:Ma cene so relativne in varirajo :lol: ce koga kak posamezni avto zanima se bo ze oglasil na privat.


Kaj te jaz vem kak je prek privat... če sem par dni na forumu 8-) ... še slik nena znam dat gor hehe :lol: :lol: :lol: .... za fičeka svetloplavega me zanima cena
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 11 Oct 2015, 19:42

Fico je se pri prijatelju, ko bo doma (takoj ko dobimo dokumente za avtovleko) se lahko oglasis pa ga pogledamo in se mogoce kaj dogovorimo, ceprav si si zdaj nasel moj trenutno naljljubsi avto v zbirki, in ga naceloma se nebi dali vstran predno ne nardimo nekaj kilometrov z njim :D .. polek tega je fajn majhen in se ga da fajn skladiščit :lol:
O Anja .. o tebi se mi sanja.
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 11 Oct 2015, 20:01

No ker pa nismo v oglasih .. nadaljujem z temo

Na rjavem transporterju so bili montirani pokrovi ventilov švicarskega Tuner-ja Hegglin iz 70-tih, take cukre redko najdeš na slovenskih vozilih in bodo romali nekam na polico, dokler ne najdemo motorja vrednega montaže ..
Image

Še pregled vseh prednosti ki jih prinašajo ... 8-)
Image
Image




Avtovleka pa je dobila potrebno osvetljavo 8-) in čaka na žih od davčne
Image
O Anja .. o tebi se mi sanja.
User avatar
eugene
Posts: 1276
Joined: 22 Jan 2011, 08:47

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by eugene » 12 Oct 2015, 08:06

kako ste kaj zadovolni z ciglo? Kolko kaj kuri ta VW 6cil dizel? Je turbo ne?
Let's go Brandon!
mico
Posts: 186
Joined: 01 Oct 2015, 15:34
Avtomobil: Opel Kadett 1979
Location: Ruše

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by mico » 12 Oct 2015, 08:33

Cox wrote:Fico je se pri prijatelju, ko bo doma (takoj ko dobimo dokumente za avtovleko) se lahko oglasis pa ga pogledamo in se mogoce kaj dogovorimo, ceprav si si zdaj nasel moj trenutno naljljubsi avto v zbirki, in ga naceloma se nebi dali vstran predno ne nardimo nekaj kilometrov z njim :D .. polek tega je fajn majhen in se ga da fajn skladiščit :lol:


Te pa mi povej naprimer za onega kaj je že.... :oops: .... aja pejeka
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 12 Oct 2015, 13:54

eugene wrote:kako ste kaj zadovolni z ciglo? Kolko kaj kuri ta VW 6cil dizel? Je turbo ne?
Tistega pa ni več ...
Kaj pa vem meni je bil grozno antipatičn avto za vozit in za šraufat.Porabe mislim da nekak resno ni nikoli nihce meril ampak 10+, Vlado se je potem en čas vozil z w124 300 turbodiesel avtomat pa je bila nekje tam tam če ne nežnejša pri porabi.

Motor sma enkrat vmes zamenjala z novejšim 130 konjskim ki ima interkuler in avto je res šel noro dobro. Na njem ni bilo pike rje kar je fasciantno.
Je pa res da je ta vrjetno imel res dosti kilometrov .. precej ga je reševala tudi dobra oprema, šibedah, klima, servo, električne šipe itd..

Jaz si ga nebi kupil nikoli, ampak vrjetno ni slab avto če dobiš dobrega ..
O Anja .. o tebi se mi sanja.
Post Reply