Uradna "Vse bomo kupli" tema

User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 13 Nov 2017, 21:50

Ce pa to nismo dobro kupli, pa nismo se nic dobro kupli do zdaj 8-)
O Anja .. o tebi se mi sanja.
User avatar
Fleko
Posts: 1312
Joined: 04 Oct 2013, 18:46
Avtomobil: 41 cilindrov z vseh vetrov

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Fleko » 15 Nov 2017, 11:01

:lol: legende

To je zračno hlajeno ane?
Get low, no matter how
User avatar
eugene
Posts: 1276
Joined: 22 Jan 2011, 08:47

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by eugene » 15 Nov 2017, 11:49

Kaj je zmankalo nemških bokserjev al kaj?
Let's go Brandon!
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 15 Nov 2017, 12:32

Seveda je zračno hlajeno 8-) ... 1300 super je on, odmične v glavi pa tak... zmajnkalo jih ravno ni mormo malo pogledat kaj zmore konkurenca :D
O Anja .. o tebi se mi sanja.
User avatar
zegler
Posts: 554
Joined: 03 May 2015, 16:02
Avtomobil: e21
Location: Maribor

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by zegler » 15 Nov 2017, 19:41

tote masine so nore, kljub malo konjev to kr trga ... sem jaz to nekaj casa vozil in je potegnilo do 100 skoraj kot 1.6 litrski bmw kompakt :) ja tud jaz sem imel :shock: oci ..

tega ste poimenovali WANDA, ce ne bi napisal da ima odmicne v glavi bi mislil da ste zahaklali WANKLA :) he he he

pa ni na podu torej hidravlika dela ? nice :) to ma baje za vsako stran svoj zobati jermen ? pa diske pri masini, pa rocna na sprednje diske, ja zanimiv je toti citroen pa UDOBEN ... pohvale za nakup, zakaj pa taka odlocitev ?
miška
Posts: 97
Joined: 30 Nov 2015, 18:13
Avtomobil: Volvo 340 GL

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by miška » 16 Nov 2017, 00:35

žaba :D smo jo imel, no dve, do mojga 10.leta... ko so jo tastari prodajal, sem kupcu povedala, da je hidravlika že nevemkokrat crknla :lol:
User avatar
Cox
Posts: 1056
Joined: 11 Mar 2012, 13:50

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by Cox » 16 Nov 2017, 12:42

@zegler

Hidravlika dela nekaj ja .. ampak bo treba pogledat malo regulacijo ker se ne odziva na komande za višino. Tehnično je kr zanimiv stroj tud zadaj so diski ipd.
Ma zakaj odločitev, predvsem zato ker je bil avto blizu in poceni :lol: .. sma pa ga že enkrat gledala pred leti pa je bil takrat enkrat dražji, pri nas pa je bila malo večja stiska z prostorom. Vsake toliko smo se spomnili in podebatirali, če še je vedno tam in če bi morda mogli po njega, ko se je pojavil spet na internetu se ni kaj dosti razmišljalo.

Je pa zanimivo, avto je po nekaj letih stanja na zemlji z dnom odloženim na tla(prazne gume), spodaj čisto cel. Malo so načeti zadnji blatniki, kar so bili že takrat ko sma gledala prvič. Kar na lokaciji sma porinila not nov aku in bencin iz kanistra da se je avto dvignil in smo lahko naložili na vleko, motor teče mirno in tiho .. drži prosti tek BP. Čez nekaj dni smo dobili na izposojo nova kolesa z gumami in se brez da bi se ga dotaknili že vozili po dvorišču 8-)

Če je lastniku za vrjet je avto kupil od prvega lastnika .. na števcu nima niti 100kkm.


@croma tnx za čitivo, veseli vsake dokumentacije ... moram kupit še neko knjigo, da lahko začnemo šraufat po njem :D
O Anja .. o tebi se mi sanja.
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by croma_man » 16 Nov 2017, 12:47

s tem si upam vse šraufat

Image

na angleškem ebayu dobiš za par ojrov s poštnino.
User avatar
zegler
Posts: 554
Joined: 03 May 2015, 16:02
Avtomobil: e21
Location: Maribor

Re: Uradna "Vse bomo kupli" tema

Post by zegler » 17 Nov 2017, 08:32

@Cox... ce bos naletel na kako tezavo mi kr povej, poznam mozakarja ki se je na tem modelu ucil za mehanika mogoce tud lahko zrihta kak del in obcutek imam da so mu vsec ti citroeni :)

drugace glede visine hidravlike, ja tile regulatorji so radi crkovali, na tem ko ga imam jaz tudi dela samo norm pa najvisje (tisti tasrednji modus je prevezan za norm pozicijo, ker je drugace ta crkno in je sel avtomatsko na trdi *visji* level :) )

pa mogoce predlog, zobate jermene preglej ker tud ce ima malo kilometrov vprasanje v kaksnem stanju so (leta) :roll:
Post Reply