izlet v Avstrijo...kdo gre zraven?

User avatar
TomLooway
Posts: 453
Joined: 08 Sep 2011, 11:26

Re: izlet v Avstrijo...kdo gre zraven?

Post by TomLooway » 19 Jun 2012, 15:44

Opelpower wrote:Super izletek je bil, sicer kar kratek .. ampak ok za prvič. Naslednjič vzamem kopalke s sabo....tale vročina ni resna :lol:

Ja moje bremze pa spet delajo, rahlo zvita kljukica v bobnih je bil krivec okvar.

PS..naslednjič via primorska.../soča/ :D

ni slaba ideja... pa kopalke za pogumne :)

pa predlog za drugič: imejmo cilj, kjer se ustavimo in organizirano pojemo kosilo... ker tle smo se vozili pa bolj kot ne delali nujne postanke...
Rust is lighter than carbon fiber... and it keeps gettin' lighter!
Image
User avatar
croma_man
Posts: 2730
Joined: 23 Apr 2012, 23:35
Avtomobil: BMW E21 315 / BMW 2002 Touring
Location: Celje
Contact:

Re: izlet v Avstrijo...kdo gre zraven?

Post by croma_man » 19 Jun 2012, 15:45

Opelpower wrote:Super izletek je bil, sicer kar kratek .. ampak ok za prvič. Naslednjič vzamem kopalke s sabo....tale vročina ni resna :lol:

Ja moje bremze pa spet delajo, rahlo zvita kljukica v bobnih je bil krivec okvar.

PS..naslednjič via primorska.../soča/ :D
kr datum določt, da bom mel več volje hitr swap končat :lol:

smokey over and out :twisted:
User avatar
Opelpower
Posts: 1665
Joined: 24 Jan 2011, 12:51
Location: Ljubljana

Re: izlet v Avstrijo...kdo gre zraven?

Post by Opelpower » 19 Jun 2012, 16:23

Pa saj cilj je bil panoramska vožnja. samo ne mi zadnji dan potem na forum pisat spremembe oz. sploh tale z malico je bila mal taka.

Če se pa reče panoramca z piknikom..pol je pa druga .. na salame jazt ne laufam dolgo .. na čevapčiče pa :lol: ... jazt vzamem roštilj pa gas.

@nujni postanki....hja še dobr da je men ves čas crkaval..drugač se sploh ne bi ustavili :lol:
Image
User avatar
benz220d
Posts: 317
Joined: 27 Jul 2011, 10:53
Location: Dežela piva in cvetja

Re: izlet v Avstrijo...kdo gre zraven?

Post by benz220d » 19 Jun 2012, 18:40

ja ja jz sem tud zraven...a odpremo novo temo? Jz sem bil lansko leto na srečanju na visokem tule je reportažica http://www.oldschool-slo.com/viewtopic. ... 8&start=10

in bi prav z veseljem šel še enkrat v tiste konce drugače pa načrtovat postanke in kakšno roštaljado vmes... pa je to to.. :lol:
Luža pod starim mercedesom? Nič hudega, to je švic od konjev!!!!
Post Reply