8. Trash'n'Burn

pinstar55
Posts: 70
Joined: 22 Jul 2013, 14:44

8. Trash'n'Burn

Post by pinstar55 » 01 Jul 2016, 15:55

Osmo srečanje Ameriških vozil in R'n'R Festival, Sv. Martin na Muri (CRO)

Uradno srečanje traja 3 dni, nekaj nas ponavadi pride že nekaj dni prej zato organizator vedno poskrbi še za izlet po okolici v sredo popoldne, med drugim smo obiskali tudi zaseben muzej starodobnih vozil

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image





TRASH'N'BURN



Image

Image

Image

Image



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image[/quote]
User avatar
Bulldog_501
Posts: 88
Joined: 20 May 2016, 20:49
Avtomobil: Chevrolet Chevy Van G20 350 5,7 V8 4L60E

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by Bulldog_501 » 01 Jul 2016, 17:53

Odlično, ... :D
V8 sound, ... :D music for my ears , ... :D
User avatar
eugene
Posts: 1276
Joined: 22 Jan 2011, 08:47

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by eugene » 01 Jul 2016, 19:06

Ok štekam american dreams, v8, vaning, odobje, veliki avti, idea o svobodi itd. kar ne štekam je navdušenje nad ameriškim jugom (stereotipi), vihtenje confederaciskih zastav, sovraštvo do hipijev...
Let's go Brandon!
pinstar55
Posts: 70
Joined: 22 Jul 2013, 14:44

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by pinstar55 » 01 Jul 2016, 20:24

eugene wrote:Ok štekam american dreams, v8, vaning, odobje, veliki avti, idea o svobodi itd. kar ne štekam je navdušenje nad ameriškim jugom (stereotipi), vihtenje confederaciskih zastav, sovraštvo do hipijev...
Ja, pa še majhne otroke jemo!!! Buuuuuu!!! :lol:

Jaz pa ne razumem zakaj ste vsi tako zategnjeni? Se nihče od vas nikoli ne zabava in zajebava?

Kje vidiš sovraštvo do hipijev? Ne štekaš štosa? Predvsem je to štos na račun hipsterjev. Aja, sranje, tudi iz ubogih hipsterjev se ne smemo zajebavati. So namreč ogrožena vrsta, ki imajo svoje pravice :lol:
Oh, ta internet, vse polno užaljenih jokic.

Kaj pa imaš ti proti ameriškemu jugu?

In ne, nič ne štekaš in tudi ne boš zato se nikar ne trudi. Jaz pa tudi ne bom več razlagal. Če ti kaj ni všeč je to tvoja stvar, ignoriraj in se brigaj zase. Mi bomo še vedno imeli tako zabavo in sceno, kot je, pa če ti je všeč ali ne.
User avatar
DS71
Posts: 3108
Joined: 22 Jan 2011, 12:37
Avtomobil: Manta 400 & Stingray
Location: Ilirska Bistrica

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by DS71 » 01 Jul 2016, 20:51

evo na ..spet je šlo mimo mene pa taki plani so bli :) Če bi blo jutri bi bil prisoten tako pač jebat ga .. a se meni samo zdi al je udeležba res bla malo bolj švoh kot prej ?
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
pinstar55
Posts: 70
Joined: 22 Jul 2013, 14:44

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by pinstar55 » 01 Jul 2016, 21:03

DS71 wrote:evo na ..spet je šlo mimo mene pa taki plani so bli :) Če bi blo jutri bi bil prisoten tako pač jebat ga .. a se meni samo zdi al je udeležba res bla malo bolj švoh kot prej ?

Mislim, da je bila udeležba vozil kar približno enaka, kot zadnje dve leti. Moje fotke so predvsem od petka, ko je večina vozil še prihajalo in nekaj iz sobotnega poznega popoldneva, ko se je pripravljalo na nevihto in so tisti, ki imajo avomobile iz sladkorja zbežali domov. :lol: (saj veš, to so tisti hipsterji, šmekerji in podobna navlaka :lol: )
pinstar55
Posts: 70
Joined: 22 Jul 2013, 14:44

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by pinstar55 » 01 Jul 2016, 21:25

User avatar
eugene
Posts: 1276
Joined: 22 Jan 2011, 08:47

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by eugene » 01 Jul 2016, 21:48

Ne vem zakaj se počuite tako ogrožene od vsakega ki kaj pripomne na vaše uzance? Zaradi mene se lahko zabavate kot želite. Samo nekam pogosto vidim te konfederaciske zastave na ameriških vozilih ( zunaj usa) da bi mi bil ta štos še vedno smešen. Pa sem začel dvomit da je to res štos. Al pa pač ne štekamo kateri nismo v tej sceni. Bo. Neki zategnjen mislim da nisem pa tudi užaljenega se ne počutim. V določeni meri mene tudi privlači ameriška kultura ( kakor dosti avtomobilskih navdušencev) ampak sanjam bolj o kaki kaliforniji ( stereotipi)- sonce plaže, surf, hot rodi, cruzanje po bulevardih, odprtost, multiculti, itd. ko pomislim na jug seveda ga povezujem z stereotipi- KKK , rednecks,nascar, konzervatizem, zaprtost. seveda ni jug samo to ampak ljudje pač neki neznanega povezujemo z stereotipi. Tako pač lažje stvari pospravimo v naše omejeno mišljenje. Ja hipsterji..bolše da ne začnem še o temu. :lol:

Peace.
Let's go Brandon!
pinstar55
Posts: 70
Joined: 22 Jul 2013, 14:44

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by pinstar55 » 02 Jul 2016, 03:40

eugene wrote:Ne vem zakaj se počuite tako ogrožene od vsakega ki kaj pripomne na vaše uzance?
A tudi pod slikami iz Metal Campa sprašuješ in se čudiš zakaj toliko satanističnih ali pa Vikinških simbolov pa še kaj se najde?
eugene wrote:Zaradi mene se lahko zabavate kot želite.
Torej, kaj je potem problem?
eugene wrote: Samo nekam pogosto vidim te konfederaciske zastave na ameriških vozilih ( zunaj usa) da bi mi bil ta štos še vedno smešen.
eugene wrote: Al pa pač ne štekamo kateri nismo v tej sceni.
Pač ne razumeš in nima smisla. Ali razumeš keltske simbole pri metalcih?


eugene wrote: ko pomislim na jug seveda ga povezujem z stereotipi- KKK , rednecks,nascar, konzervatizem, zaprtost. seveda ni jug samo to ampak ljudje pač neki neznanega povezujemo z stereotipi. Tako pač lažje stvari pospravimo v naše omejeno mišljenje.
To je čist tvoj problem s čim ti povezuješ jug. Sam si napisal, da nekaj neznanega povezuješ s sterotipi in s tem si vse povedal. Jaz ti pa nisem dolžan ničesar razlagati, sploh pa itak nima smisla. Vzemi to kakor hočeš.

Mimogred NASCAR je D'best! 8-) (pa naj bo to zaenkrat dovolj velik razlog, zakaj "konfederacijska" zastava) Zadovoljen?
antasi
Posts: 167
Joined: 10 Nov 2012, 21:11
Avtomobil: fiat 500

Re: 8. Trash'n'Burn

Post by antasi » 02 Jul 2016, 09:29

zastave in nalepke obesiš kar pač imaš
in trenutno imajo pač to in konec
drugače so pa miroljubni :D
Post Reply